[ad_1]

دادگاه تجدیدنظر فدرال روز پنجشنبه دادرسی جدیدی را برای نماینده سابق آمریکا ، کورین براون ، یک دموکرات قدرتمند از فلوریدا ، صادر کرد. عکس AP

جکسونویل: دادگاه تجدیدنظر فدرال دستور دادگاه جدیدی را برای روز پنجشنبه برای جمهوری سابق آمریکا صادر کرد. کورینا براون، یک بار قدرتمند است فلوریدا دموکرات
او کمی بیشتر از دو سال در یک مجازات پنج ساله به جرم کلاهبرداری و سایر جرایم مربوط به یک خیرخواهانه برای دانشجویان فقیر ، که به گفته دادستان ها ، وی به عنوان یک صندوق عقب افتادگی شخصی استفاده کرده است ، خدمت کرده است.
یازدهم دادگاه تجدیدنظر آمریکا حکم داد که قاضی پرونده براون حق وی را در متمم ششم برای محکومیت متفق القول اعضای هیئت منصفه نقض کرده است. این هیأت با 7-4 رأی به ابطال احکام و حکم براون در سال 2017 رأی داد.
دادگاه تجدیدنظر حکم داد که قاضی پرونده براون با برکناری یک عضو هیئت منصفه از صلاحدید خود سو استفاده کرده است که پس از بحث و گفتگو ، روح القدس به او گفته است که براون در همه اتهامات مقصر نیست. در اسناد دادگاه آمده است که هیئت منصفه بارها به قاضی اطمینان می دهد که از دستورات هیئت منصفه پیروی می کند و تصمیم خود را بر اساس شواهد بنا می کند ، اما قاضی نتیجه می گیرد که اظهارات هیئت منصفه درباره دریافت هدایت الهی به صراحت رد صلاحیت است.
براون ، که در سال 1992 یکی از اولین سه آفریقایی آمریکایی منتخب شد کنگره از فلوریدا پس از بازسازی ، توسط هیئت منصفه فدرال در ماه مه 2017 به اتهام 18 مورد از 22 اتهام متهم شد. این اتهامات شامل کلاهبرداری و دروغگویی در مورد اظهارنامه مالیاتی وی و افشاگری های مالی در کنگره است.
براون در ژانویه 2018 در زندان گزارش شد و پس از گذراندن تنها دو سال از مجازات پنج ساله خود در آوریل سال 2020 آزاد شد. وكیل وی گفت كه وی باید برای محافظت از وی در برابر ویروس كرونا ، كه پس از آن در سیستم زندان گسترش یافت ، آزاد شود.
براون یک منطقه از فلوریدا است که شامل جکسونویل در طول حرفه تقریبا 25 ساله خود.
دادستان ها گفتند که او پول را از یک درب به بنیاد آموزش و پرورش برای استفاده شخصی هدایت کرده است. آنها گفتند که مدل تقلب براون و بهترین یاور وی شامل استفاده از صدها هزار دلار بنیاد برای مهمانی های مجلل ، سفرها و سفرهای خرید است.
دادستان های فدرال می گویند براون ، رئیس ستاد آن و مدیر عامل شرکت One Door ، از طریق خیریه برای کمک مالی و رویدادها ، از جمله یک تورنمنت گلف در TPC Sawgrass ، بیش از 800000 دلار درآمد بین سالهای 2012 و 2016 آورده است. براساس اسناد دادگاه ، One Door مستقر در ویرجینیا تنها یک بورس تحصیلی 1200 دلاری را به فردی ناشناس در فلوریدا اعطا کرده است.

فیس بوکتوییترلینک شدهپست الکترونیک

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *