[ad_1]

بایدن هنوز یک سال ریاست جمهوری خود را تکمیل نکرده است ، اما درصد تایید ریاست جمهوری وی در نظرسنجی ها به سرعت در حال کاهش است.

در نظرسنجی NPR / PBS NewsHour / Maris ، درصد کسانی که ریاست جمهوری بایدن را “تایید” کردند ، 6 درصد در ماه کاهش یافت ، از 49 درصد به 43 درصد.

جزئیات شگفت انگیزتر در همان مطالعه افزایش 7 درصدی درصد کسانی بود که ریاست جمهوری بایدن را “رد” کردند. بر این اساس ، در حالی که درصد کسانی که ریاست جمهوری بایدن را تأیید نکردند در ماه قبل 43 درصد بود ، این درصد به 51 درصد افزایش یافت.

هنوز نظرسنجی بدی برای دموکرات ها در مورد میزان تأیید رئیس جمهور وجود دارد که بزرگترین شاخص برای انتخابات میان دوره ای است.

در حالی که 41 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که با کار بایدن “کاملاً مخالف” هستند ، تنها 19٪ “کاملاً موافق” هستند.

در حالی که بسیاری از کارشناسان این درصدها را در انتخابات میان دوره ای نوامبر 2022 برای “دموکرات ها فاجعه بار” تفسیر می کنند ، دلایل اصلی این امر افزایش تورم ، انتظارات برآورده نشده اشتغال و شکست در روند خروج از افغانستان است.

راهنمای مطالعه گالوپ ، یک شرکت تحقیقاتی معروف در ایالات متحده ، بیان می کند که احزاب روسای جمهور آمریکا با میزان تأیید زیر 50 درصد به طور متوسط ​​37 کرسی در مجلس نمایندگان را در انتخابات میان دوره ای از دست دادند ، در حالی که احزاب روسای جمهور با درصد تأیید 50 درصد با از دست دادن متوسط ​​14 کرسی مواجه شد.

در حالی که درصد تایید ترامپ در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ حدود 40 درصد بود ، در انتخابات میان دوره ای در سال 2018 ، حزب جمهوری خواه 40 کرسی را در مجلس نمایندگان از دست داد و اکثریت مجلس دموکرات ها را از دست داد.

در انتخابات میان دوره ای در ایالات متحده ، همه کرسی های مجلس نمایندگان و دو سوم مجلس سنا برای انتخابات باز است.

در انتخابات 2020 ، دموکرات ها اکثریت را در هر دو مجلس کنگره به دست آوردند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *