[ad_1]

واشنگتن: “جنگ با ترور” ایالات متحده ممکن است به کشور خود برگشته باشد – در داخل. ظاهراً همیشه در خانه بوده است ، در یک مکان برجسته ، اما کشوری که ده ها سال است در سراسر جهان خبر از ترور می دهد و با تروریسم در سرزمین های دور مبارزه می کند ، به تندروی و ستیزه جویی در خانه بیدار شده است.
چهارشنبه ، در یک توسعه بی سابقه ، وزارت امنیت داخلی دولت بایدن با استفاده از یک سیستم هشدار فدرال برای صدور یک شورای ملی تروریسم ، هشدار داد که تهدید تروریستی داخلی از طرف افراط گرایان با انگیزه سیاسی “که با داستان های دروغین دامن می زند”.
این سیگنال رنگ و بوی سیاسی و ایدئولوژیکی به خود گرفته است ، در حالی که دولت تازه منتخب دموکرات و قانونگذاران لیبرال برای جمهوری خواهان راست افراطی از جمله رئیس جمهور پیشین فشار می آورند. دونالد ترامپکه آنها را به تحریک شورش علیه دولت توسط گروههای تروریستی محلی متهم می کنند.
در یک وضعیت اضطراری دیگر ، یک نماینده دموکرات در مجلس نمایندگان با صدور قطعنامه ای خواستار اخراج مارجوری تیلور گرین ، نماینده مجلس نمایندگان جمهوری خواه شد و وی را به حمایت از تهدید به مرگ علیه دموکرات های برجسته ، از جمله رئیس جمهور سابق متهم کرد. باراک اوباما و نانسی پلوسی رئیس مجلس.
گرین که برای اولین بار توسط جورجیا انتخاب شد ، یک نظریه پرداز توطئه معروف کانون است که معتقد است حمله تروریستی 11 سپتامبر و تیراندازی در مدرسه فلوریدا که منجر به کشته شدن 17 کودک شد ، در محل کار به صحنه رفت. در روزهای اخیر ، رسانه ها برخی از پست های وی در شبکه های اجتماعی را کشف کرده اند – چندین مورد قبلاً حذف شده است – خشونت علیه دموکرات ها را تایید می کند. در یک پست 2018 در فیس بوک ، گرین به هواداری پاسخ داد که پرسید چگونه می توانند باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق و نانسی پلوسی ، رئیس مجلس را “به دار آویزان کنند” ، و گفت که “مرحله” مرتب است و باید انجام شود. “عالی”. “او همچنین از اظهار نظر سال 2019 مبنی بر اینکه” گلوله در سر سریعتر خواهد بود “از انتخابات برای برکناری پلوسی از سمت خود خوشش آمد.
“چنین حمایت از افراط گرایی و شورش نه تنها نیاز به اخراج فوری آن از کنگره، اما همچنین شایسته محکومیت شدید و واضح همه همکاران جمهوری خواه او است. حضور او در دفتر تهدیدی مستقیم برای مقامات منتخب خدمتگزار دولت ماست ، و با توجه به امنیت آنها و همچنین امنیت نهادها و کارمندان دولت در سراسر کشور ، من از همکارانم در پارلمان می خواهم که حمایت کنند قطعنامه من در مورد برکناری فوری مارجوری تیلور گرین نماینده مجلس از قوه مقننه “، جیمی گومز ، نماینده کالیفرنیا هنگام معرفی این قانون گفت.
گرین همچنین نمی تواند در برابر طوفان پایتخت مقاومت کند ، که بسیاری از مفسران آن را قیام توصیف می کنند ، در حالی که دیگران آن را به تروریسم مسیحی رادیکال تشبیه می کنند. در میان مواضع بحث برانگیز دیگر ، وی گفت که دو دموکرات مسلمان “نامشروع” هستند زیرا آنها به جای کتاب مقدس در قرآن سوگند یاد کردند و مسلمانان نباید در دولت ایالات متحده خدمت کنند. حداقل سه دموکرات ، تولسی گابارد، پرامیلا جیاپال و راجا کریشنامورتی ، در آخرین کنگره سوگند یاد کردند.
دموکرات ها و جمهوری خواهان میانه رو وفاداران ترامپ مانند گرین (که از حمایت ترامپ برخوردار است) را بیشتر آزار می دهند GOP نمایندگانی که در ابتدا به نظر می رسید از رئیس جمهور سابق جدا شده اند ، پس از اینکه متوجه شدند در صورت حمایت از اقدام استیضاح ، آینده سیاسی آنها به خطر می افتد ، این کار را در فلوریدا انجام می دهند.
خروج به اصطلاح “فرقه ترامپ” بسیاری از قانون گذاران و مفسران را که هنوز هم از حمله افراط گرایان به پایتخت لرزیده اند ، خشمگین کرده است.
“جمهوریخواهان در سنا می خواهند این واقعیت را فراموش كنند كه مردم به دلیل دونالد ترامپ توسط پرچم آمریك مبهوت و مبهوت شدند … دلیل اینكه قاتل پلیس پلیس را به مرگ كتك زد این است كه آنها از دونالد ترامپ برای این كار الهام گرفته بودند. اسکاربرو ، قانونگذار سابق جمهوری خواه ، که اکنون مجری برنامه MSNBC News است ، افزود: “شما می دانید این افراد چه هستند – تروریست های ترامپ … آنها را به نام صدا می کنند.” ”
دموکرات ها جمهوری خواهان را متهم می کنند که چشم خود را بر روی آوردن افراط گرایان به GP نمی گذارند و می گویند حزب جمهوری خواه خود در حال افراط گری است. الكسانديا اوكاسيو ، نماينده كنگره نيويورك گفت: “اعضاي جمهوريخواه كنگره عواقبي براي برتري سفيدان و يا قيام عليه آمريكا نمي خواهند ، زيرا استراتژي سياسي آنها رسيدن به رهبران سفيد و عصاي كنفدراسيون براي بدست آوردن قدرت در وهله اول است.” کورتس

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *