[ad_1]

واشنگتن: رئیس جمهور آمریكا جو بایدن روز جمعه دو فرمان تندرو امضا خواهد كرد پاندمی مشوق هایی برای بررسی بیشتر خانواده های نیازمند و افزایش کمک های غذایی برای کودکانی که معمولاً به آنها اعتماد می کنند وعده های غذایی مدرسه به عنوان منبع اصلی تغذیه.
بایدن ، که یک بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری ارائه داده است ، از این دو دستور برای تلاش برای کاهش بار مردم در هنگام مذاکره در مورد قانون استفاده کرد. کنگره. او مبارزه با بیماری همه گیر را به کانون توجه اولیه دولت جدید خود تبدیل کرد.
رکود همه گیر آمریکایی ها را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. اکنون حدود 16 میلیون نوعی از مزایای بیکاری دریافت می کنند و حدود 29 میلیون نفر غذای کافی ندارند. زنان ، اقلیت ها و کارگران کم درآمد بطور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می گیرند ، بطوریکه کارگران سیاه پوست و اسپانیایی تبار با نرخ بیکاری بیشتری نسبت به کارگران سفید پوست مواجه هستند.
برایان دیز ، مدیر شورای اقتصاد ملی کاخ سفید ، در بازنگری دستورات به خبرنگاران گفت: “ما در اقتصاد خود در یک لحظه مبهم به سر می بریم.”
وی گفت که این اقدامات جایگزینی برای تسکین قانون اساسی جامع نیست ، “اما یک خط نجات حیاتی برای میلیون ها خانواده آمریکایی است.”
در قرارداد اول ، بایدن از خزانه داری خواهد خواست که اقدامات لازم برای گسترش و بهبود تحویل چک های تشویقی ، مانند ایجاد ابزارهای درخواست پرداخت آنلاین را در نظر بگیرد.
کاخ سفید در بیانیه ای گفت: “بسیاری از آمریکایی ها برای دریافت دور اول پرداخت مستقیم با چالش روبرو هستند و حدود 8 میلیون خانوار واجد شرایط پرداخت صادر شده در ماه مارس را دریافت نکردند.”
بایدن همچنین به دنبال افزایش دسترسی به غذا برای میلیون ها کودک مفقود شده خواهد بود تغذیه زیرا مدارس به دلیل همه گیری بسته شده است.
او از بخش کشاورزی س agriculturalال خواهد کرد (USDA) در نظر گرفتن دستورالعمل های جدید برای افزایش کمک به خانواده هایی که معمولاً برای تهیه وعده های غذایی روزانه فرزندان خود به مدارس متکی هستند.
این برنامه می تواند هر دو ماه یک خانواده با سه فرزند با بیش از 100 دلار حمایت اضافی فراهم کند.
“USDA صدور دستورالعمل های جدید را بررسی می کند که به ایالات متحده امکان می دهد تخصیص اضطراری اسنپ را به نیازمندان افزایش دهد. این اولین قدم برای تأمین 12 میلیون نفر دیگر است که از مزایای اسنپ بهره مند می شوند. برای نگه داشتن غذای مقوی در سفر “برگه واقعیت را می خواند.
دستور دوم بایدن با لغو سه دستور مرتبط صادر شده توسط رئیس جمهور ، مذاکرات جمعی و حمایت از کارگران را بازیابی می کند دونالد ترامپ در دوره مسئولیت وی ، که چهارشنبه پایان یافت. همچنین حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت را ارتقا می دهد.
حداقل دستمزد فدرال از سال 2009 ساعت 25/7 دلار بوده است.
دستورالعمل بایدن همچنین دستور ترامپ را حذف می کند که به سازمان های فدرال اجازه می دهد بسیاری از کارمندان فدرال شغلی را به یک گروه بدون شغل منتقل کنند و آنها را در معرض اخراج قرار دهند.
خبرنامه کاخ سفید به دستور ترامپ دستور داده است: “چیزی بیش از تلاش برای از بین بردن صنف کارمندان دولت شغلی و به حاشیه بردن بیشتر کارمندان دولت در مشاغل آنها.”
در این گزارش آمده است: “وجود آن حمایت جدی از کارمندان در مشاغل آنها را تهدید می کند و راهی برای دفن منصوبین سیاسی در خدمات دولتی فراهم می کند.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *