[ad_1]

واشنگتن: آمازوندات کام شرکت سه شنبه گفت بنیانگذار جف بزوس خارج خواهد شد به عنوان مدیر عامل و مدیر عامل شد زیرا این شرکت سومین رکورد متوالی سود و فروش سه ماهه بیش از 100 میلیارد دلار را برای اولین بار گزارش کرد.
انتقال برنامه ریزی شده برای سه ماهه سوم ، رئیس فعلی رایانش ابری را ایجاد می کند اندی مدیر عامل بعدی جاسی آمازون.
با توجه به برآورد تحلیلگران از 119.7 میلیارد دلار ، بر اساس گزارش IBES Refinitiv ، فروش خالص به 125.56 میلیارد دلار افزایش یافت زیرا مصرف کنندگان برای خرید در تعطیلات به بزرگترین خرده فروش آنلاین مراجعه کردند.

بزوس ، که 27 سال پیش این شرکت را به عنوان یک کتابفروش آنلاین راه اندازی کرد ، در یادداشتی خطاب به کارمندان منتشر شده در وب سایت آمازون گفت: “من به عنوان رئیس Exec ، به مشارکت در ابتکارات مهم آمازون ادامه خواهم داد ، اما وقت و انرژی نیز دارم برای این منظور من باید روی صندوق روز 1 تمرکز کنم ، بزوس صندوق زمین ، منبع آبی ، واشنگتن پست و علاقه های دیگر من. ”
وی افزود: من هرگز انرژی بیشتری نداشته ام و موضوع بازنشستگی نیست.
سهام آمازون در معاملات خارج از ساعت کاری کمتر از 1٪ افزایش یافت.
طبق وب سایت این شرکت ، جسی در سال 1997 به آمازون پیوست و دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی هاروارد است. این شرکت گفت ، وی خدمات وب آمازون (AWS) را تاسیس کرد و آن را به یک بستر ابری که میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند توسعه داد.
تام جانسون ، مدیر اجرایی تحول در Mindshare Worldwide ، گفت که تبلیغات Jassy اهمیت خدمات وب را برای آینده آمازون تأکید می کند.
وی گفت: “سابقه جاسی در مدیریت AWS نشان می دهد که این خدمات چقدر برای استراتژی تجاری آمازون مهم هستند. جالب است بدانید که چگونه این مسئله بر استراتژی آنها تأثیر می گذارد و اولویت را با رشد تجارت تبلیغاتی و غول تجارت متعادل می کند.”
AWS Jassy ، به طور سنتی یک نقطه روشن ، کمی کمتر از حد انتظار. در حالی که بخش رایانش ابری معاملات سه ماهه خود را با ViacomCBS ، BMW Group و دیگران اعلام كرد ، درآمد 12.7 میلیارد دلاری را گزارش كرد ، كه اندكی از تخمین تحلیلگران 12.8 میلیارد دلار بود.
آمازون گفت در حال حاضر جایگزینی برای Jassy را اعلام نمی کند.

از زمان شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده ، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای برای تهیه کالاهای اصلی خانگی و تجهیزات پزشکی به آمازون مراجعه کرده اند. مغازه های فروش آجر و ملات تعطیل شدند. در عوض ، آمازون ، بزرگترین خرده فروش آنلاین ، بیش از 400000 کارگر را استخدام کرد و سود ثابت ثبت کرد.
برایان اولساوسکی ، مدیر ارشد مالی آمازون در طی یک کنفرانس به خبرنگاران گفت که انتظار می رود هزینه همه گیری در سه ماهه اول 2 میلیارد دلار باشد ، در حالی که در سه ماهه چهارم 4 میلیارد دلار بود.
آمازون با انبارهای باز تعطیلات رکوردشکنی دیگری را پشت سر گذاشت و از پیش بینی های مربوط به فروش آنلاین فروشگاه ، فروش اشتراک ، فروش خدمات شخص ثالث مانند انبارداری و سایر فروش های بازرگان در سیستم عامل خود پیشی گرفت.
افزایش درآمد حاصل از جابجایی رویداد بازاریابی Amazon Prime Day – معمولاً در ماه جولای – به اکتبر بود که باعث افزایش فصل خرید تعطیلات شد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *