[ad_1]

DES MOINES: برنده تمام پولها برای میلیون ها مگا بازی قرعه کشی قبل از قرعه کشی جمعه شب پس از بیش از چهار ماه بدون حضور به یک میلیارد دلار افزایش یافت برنده ممنون بخاطر بدشانسی ، شانس بد و کاهش بازی که تا حدودی عامل همه گیری ویروس کرونا است.
این فقط سومین بار است که جک پات قرعه کشی آنقدر بزرگ می شود ، اما از آخرین باری که چنین جایزه بزرگی برای جلب در سال 2018 گرفته شده ، چیزهای زیادی تغییر کرده است. شانس برنده شدن جکپات به همان اندازه باقی می ماند _ فوق العاده کم _ ، اما به دلیل افراد کمتری که با مگا میلیون یا بیشتر بازی می کنند متفاوت است پاور بال، هر دو بازی های قرعه کشی در بیشتر کشور موجود است.
و حتی وقتی جایزه عظیم Mega Millions و جک پات 731.1 میلیون دلاری Powerball چهارشنبه با بلیط فروخته شده برنده شد مریلند Gordon Medenika ، مدیر قرعه کشی مریلند ، با فروش آب میوه برای بازی ها ، گفت: “ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم.”
مدنیکا اذعان داشت که میزان فروش قبل از همه گیری به شدت پایین تر بود و در بهار و تابستان حتی بیشتر هم می شد.
پس از اوج گرفتن در اکتبر 2018 ، Medenika گفت که فروش بازی های بزرگ قرعه کشی حدود 50٪ کاهش یافته است و باعث بحث و گفتگو بین آنها شده است. مسئولان قرعه کشی برای خستگی برنده تمام پولها. فروش Mega Millions و Powerball پس از ویروس همراه با سایر بازی های قرعه کشی همچنان در حال کاهش است ، اما در حالی که بلیط های بازی خراش و سایر بازی های فوری در اواخر سال به شدت بهبود یافتند ، فروش بازی های ملی همچنان در حال نابودی بود.
در پاسخ به کاهش فروش ، مسئولان بازی های ملی را به روز کرده اند تا جکپات های شروع را از 40 میلیون دلار به 20 میلیون دلار کاهش دهند و قوانین را برای حداقل افزایش تضمینی بین نقاشی ها تغییر دادند. این حرکات منطقی از نظر مالی بود ، اما باعث شد جکپات ها رشد کمتری داشته و فروش را بیشتر متوقف کنند ، همانطور که رکورد 37 تساوی بدون برنده برای رسیدن به جکپات فعلی Mega Millions ، که هنوز هم بسیار کوچکتر از رکورد برای همه زمان ها است ، نشان داده است.
مدنیکا گفت: “به همین دلیل برای رسیدن به یک جکپات بلند تعداد زیادی رول لازم است.”
آنچه تغییر نکرده است ، شانس است.
با طراحی ، مگا میلیون ها و پاور بال در ارائه جوایز ناچیز دلاری نسبتاً سخاوتمندانه عمل می کنند و مقامات قرعه کشی مباهات می کنند که تقریباً از هر 24 فرصت کسب یک چیز را دارند. اما برای تولید جکپات های عظیم ، مسئولان باید در پرداخت جکپات کاملا بخل ورزند.
سخت است که بفهمید احتمال پیروزی در پاور بال یک در 292.2 میلیون یا در مگ میلیون ها یک در 302.5 میلیون برابر است.
استیفن بلر ، استاد ریاضیات و آمار در دانشگاه ایالتی پورتلند برای فهمیدن شانس خود ، گفت که مردم باید تصور کنند یک استخر شنا به طول 12 فوت ، طول 36.6 متر و عمق 1.5 متر عمیق پر از M & M ، فقط یکی از آنها سبز است. برای برنده شدن ، تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد این است که چشم بند بپرد و راه برود تا زمانی که این آب نبات سبز واحد را پیدا کند.
اندرو سویفت ، استاد ریاضیات دانشگاه نبراسکا-اوماها ، این را اینگونه بیان کرد: احتمال اینکه شما دو صدف بگیرید و مروارید در هر دو پیدا کنید ، تقریباً دو برابر بیشتر از برنده شدن دو جایزه قرعه کشی است.
هنوز کسی همیشه برنده است و این اتفاق پس از قرعه کشی پاور بال چهارشنبه شب ، هنگامی که بلیط فروخته شده در یک فروشگاه راحتی در جامعه کوچک Lonaconing ، مریلند ، به شش شماره رسید ، اتفاق افتاد. برنده می تواند سالیانه 716.3 دلار ، 30 سال پرداخت شده یا 546.8 میلیون دلار جایزه نقدی را دریافت کند.
آنچه در زیر می آید مشخص نیست. برخی از کشورها برای رشد در بازی های آنلاین بانکداری می کنند ، اما در حالی که 10 کشوری که اجازه خرید رایانه و برنامه های تلفنی را دارند ، شاهد افزایش فروش هستند ، این خریدها نسبتاً کم درصد از درآمد کل را حفظ می کنند.
مدنیکا گفت: “لیست فعلی بازی را همانطور که طراحی شده احیا کرده است.” “آیا ما همچنان به ایجاد تغییر ادامه خواهیم داد یا خیر ، باید منتظر ماند.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *