[ad_1]

واشنگتن: رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن یک جانباز از دولت اوباما را انتخاب کرده است ، کورت کمپبلسخنگوی انتقال بایدن روز چهارشنبه گفت که به عنوان هماهنگ کننده آن در کاخ سفید برای منطقه هندو-اقیانوسیه ، که روابط با چین را پوشش می دهد ، باشد.
کمپبل ، که در زمان ریاست جمهوری رئیس دیپلمات آمریکایی برای آسیا بود باراک اوباما و وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون ، یکی از معماران استراتژی “بازگشت به آسیا” در نظر گرفته می شود ، تعادل مجدد منابع در منطقه توسط ایالات متحده بسیار تحسین شده اما هنوز هم محدود.
سخنگوی انتقال با اشاره به شورای امنیت ملی کاخ سفید گفت: “من می توانم تأیید کنم که کورت هماهنگ کننده اقیانوس هند و اقیانوس آرام در شورای امنیت ملی خواهد بود.”
از آن زمان ، کمپبل شرکت مشاوره استراتژی تجارت آسیا را اداره کرد و به کمپانی بایدن مشاوره داد. وی یکی از بنیانگذاران مرکز اعتماد مغز امنیتی جدید آمریکایی است.
كمپل در كتاب Pivot كه در سال 2016 طرفدار تقویت اتحاد های موجود با ژاپن و كره جنوبی و ایجاد روابط نزدیكتر با كشورهایی مانند هند و اندونزی در مواجهه با در حال رشد چین.
وی از آن زمان برخی از رویکردهای سختگیرانه در قبال چین را که توسط دولت ترامپ درحال خروج اتخاذ شده تأیید کرده است و همچنین برخی از روابط بی سابقه ترامپ با کره شمالی را ستوده است.
وی بنابراین بر ضرورت بهبود دولت جدید و آشتی در خانه تأکید کرد و جای خود را به حمایت قبلی خود از مشارکت بین اقیانوس آرام یک معامله تجاری که واشنگتن تحت اوباما مذاکره کرد و ترامپ از آن خارج شد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *