[ad_1]

WUHAN: اعضای a سازمان بهداشت جهانی تیمی که ریشه های بیماری همه گیر ویروس کرونا را بررسی می کند ، از بیمارستان دیگری در ووهان بازدید کرد که روز شنبه بیماران دوم Covid-19 را برای دومین کار تمام وقت خود معالجه می کرد.
بیمارستان جییانتان یکی از اولین ووهان بود که در اوایل سال 2020 با بیمارانی که از ویروسی ناشناخته رنج می بردند معامله کرد و یک قسمت اصلی از تاریخ اپیدمیولوژی بیماری.
اولین دیدارهای حضوری این تیم با چینی ها دانشمندان روز جمعه برگزار شد ، قبل از اینكه متخصصان متخصص بهداشت حیوانات ، ویروس شناسی ، ایمنی مواد غذایی و اپیدمیولوژی از یك سایت شیوع اولیه ، بیمارستان مجتمع چینی برای پزشکی انسان و غرب بازدید كنند.
WHO مستقر در ژنو اواخر روز پنجشنبه در توییتر گفت که تیم آن قصد دارد از بیمارستان ها ، بازارهایی مانند بازار غذاهای دریایی خوانان بازدید کند ، که به بسیاری از موارد اول مرتبط است موسسه ویروس شناسی ووهانو آزمایشگاه ها در مراکز ، از جمله مرکز کنترل بیماری ووهان.
WHO در توئیتر خود نوشت: “همه فرضیه ها روی میز است زیرا این تیم برای درک ریشه ویروس Covid-19 از علم پیروی می کند.” وی گفت که تیم قبلا “جزئیات” را درخواست کرده و قصد دارد با پاسخ دهندگان اولیه و برخی از بیماران اول صحبت کند.
این مأموریت از نظر سیاسی متهم است زیرا چین سعی می کند از مقصر دانستن اشتباهات ادعایی در واکنش اولیه خود به شیوع جلوگیری کند.
بعید است که یک بار بازدید دانشمندان منشا ویروس را تأیید کند. تعیین مخزن حیوانات در هنگام شیوع معمولاً اقدامی جامع است که سالها تحقیق از جمله نمونه برداری از حیوانات ، تجزیه و تحلیل ژنتیکی و تحقیقات اپیدمیولوژیک به طول می انجامد.
یک احتمال این است که شکارچی غیرمجاز ویروس را به بازرگانانی که آن را به ووهان آورده اند منتقل کرده است. دولت چین نظریه ها را تبلیغ می کند ، با شواهد اندکی که احتمال دارد شیوع آن با واردات غذاهای دریایی منجمد آلوده به ویروس آغاز شده باشد ، ایده ای که توسط دانشمندان و آژانس های بین المللی به شدت رد می شود.
تمرکز احتمالی محققان موسسه ویروس شناسی ووهان است. این یکی از آزمایشگاه های برجسته تحقیقات ویروس در چین است که به دنبال شیوع SARS یا سندرم حاد تنفسی حاد 2003 ، آرشیوی از اطلاعات ژنتیکی در مورد ویروس های خفاش ایجاد کرده است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *