[ad_1]

لندن: توییتر می گوید بیش از 70،000 حساب راست افراطی را خاموش کرده است آنون تئوری توطئه پس از قیام هفته گذشته در پایتخت آمریکا.
این شرکت رسانه های اجتماعی روز سه شنبه گفت که با توجه به حوادث هفته گذشته واشنگتن دی سی ، جایی که جمعیتی از وفاداران طرفدار ترامپ سعی در حمله به ساختمان کاپیتول را داشتند ، این سازمان علیه رفتارهای آنلاین اقدام می کند. ”
این شرکت در یک پست وبلاگ گفت ، در بسیاری از موارد ، یک نفر چندین حساب را مدیریت کرده است و تعداد کل حساب های تحت تأثیر را افزایش می دهد.
این شرکت گفت: “این حساب ها به اشتراک محتوای مخرب مرتبط با QAnon متعهد بودند و در درجه اول به گسترش این تئوری توطئه در سراسر سرویس اختصاص داشتند.”
پاکسازی گسترده حساب های QAnon ، که از روز جمعه آغاز شد ، بخشی از اقدامات گسترده ای است که شامل تصمیم وی برای ممنوع کردن رئیس جمهور دونالد است. ترامپ از خدمات به دلیل نگرانی در مورد تحریک بیشتر به خشونت.
این شركت اعلام كرد: این خاموش شدن به این معنی است كه برخی از کاربران توییتر ، در بعضی موارد هزاران نفر ، پیروان خود را از دست می دهند.
نظریه توطئه QAnon بر این باور بی اساس متمرکز است که ترامپ در حال انجام یک کارزار مخفی علیه دشمنان با “دولت عمیق” و حلقه ای برای قاچاق کودکان است که توسط پدوفیل ها و آدمخواران شیطانی اداره می شود. پیش از این ، توییتر سعی داشت علیه QAnon اقدامی انجام دهد و در ماه جولای بیش از 7000 حساب را حذف کرد.
توییتر گفته است که همچنین اقدامات اجرایی را تشدید می کند و توزیع پست هایی را نقض می کند که سیاست یکپارچگی مدنی آن را نقض می کنند و از پاسخگویی ، پسندیدن یا روتوش کسی جلوگیری می کند.
این سیاست تلاش برای دستکاری در انتخابات و انتشار اطلاعات گمراه کننده درباره نتایج آنها را ممنوع می کند ، زیرا تخلفات مکرر منجر به تعلیق دائمی می شود.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *