[ad_1]

جوزف بورل ، نماینده عالی اتحادیه اروپا (EU) در امور خارجه و سیاست امنیتی گفت آنها آماده ادامه کار برای گفتگو با ترکیه هستند.

جوزف بورل ، نماینده عالی اتحادیه اروپا (EU) در امور خارجه و سیاست امنیتی گفت آنها آماده ادامه کار برای گفتگو با ترکیه هستند.

بورل در پروفایل شبکه های اجتماعی خود ویدئو کنفرانس بین رئیس جمهور رجب طیب اردوغان و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا اورسولا فون در لاین را به اشتراک گذاشت.

بورل “مفید” فون در لاین اردوغان در این نشست شرکت کرد و گفت: “ما آماده هستیم که برای گفتگو با ترکیه ادامه کار دهیم.” از عبارت استفاده می کند

بورل ، انتصاب بعدی در ماه دسامبر برای روابط خود با اجلاس سران اتحادیه اروپا در مورد مولوت چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه ، گفت که انتظار دارد با او در بروکسل ملاقات کند.

بیانیه رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا فون در لاین پس از جلسه در رسانه های اجتماعی گفت که او دیدار خوبی با رئیس جمهور اردوغان ، Kovid-19 ، بهبود اقتصادی داشت و او را به شورای اتحادیه اروپا سپرد که آنها در مورد انجام این ماموریت صحبت کرده اند روابط با ترکیه در جلسه دسامبر سال 2020

در جریان اجلاس دسامبر 2020 ، نماینده عالی اتحادیه امور خارجه و سیاست امنیتی ژوزپ بورل و کمیسیون اتحادیه اروپا ، تا اجلاس مارس 2021 ، روابط ترکیه و اتحادیه اروپا و نحوه ارائه گزارش برای فرصت هایی که به راهی که او می خواهد استفاده شود.

انتظار می رود چاوش اوغلو وزیر امور خارجه در 21 ژانویه از بروکسل دیدار کند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *