[ad_1]

به عنوان بخشی از مبارزه با ویروس کرونا ، نوع جدید (Kovid-19) ، ژاپن “مسافرتی اجباری” 3 روزه را برای مسافرانی که از بیش از 15 کشور از جمله ترکیه وارد می شوند ، در نقاط از پیش تعیین شده اجرا می کند.

در بیانیه وزارت امور خارجه آمده است که مقررات جدید اقدامات مرزی که توسط ژاپن در هنگام ورود به کشور علیه همه گیری اعمال خواهد شد.

دوره های قرنطینه اجباری قابل اعمال برای مسافرانی که در محدوده مقررات در نقاط از پیش تعیین شده توسط مقامات بهداشتی وارد می شوند ، تغییر کرده است.

بر این اساس ، یک قرنطینه اجباری 10 روزه در مورد مسافران عزیمت از اندونزی ، قرقیزستان و زامبیا اعمال می شود و یک قرنطینه 6 روزه در مورد مسافران عزیمت از امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) اعمال می شود.

مسافرانی که از بیش از 15 کشور و منطقه از جمله ترکیه ، لیبی ، بلاروس و مصر وارد می شوند ، باید به مدت 3 روز قرنطینه شوند

مسافرانی که پس از قرنطینه اجباری دوباره آزمون PCR را پشت سر گذاشته اند ، پس از منفی بودن نتیجه می توانند به محل اقامت خود در ژاپن بروند.

الزامات قرنطینه اجباری مسافرینی که از فرانسه ، استونی ، لوکزامبورگ ، نیجریه و برخی از ایالت های ایالات متحده می آیند لغو شده است.

از سوی دیگر ، عمل 14 روزه انزوا و کنترل که در حال حاضر در مورد مسافرانی که از همه کشورها و مناطق در خانه های خود به ژاپن می رسند اعمال می شود ، ادامه خواهد داشت.

آیین نامه جدید از فردا لازم الاجرا می شود.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *