[ad_1]

پکن: تلویزیون دولتی گفت ، چین استفاده از سواب مقعدی را برای آزمایش افرادی که احتمال خطر ابتلا به Covid-19 را دارد آغاز کرده است ، با پیچ خوردن کاربران رسانه های اجتماعی و مسافران از روش تهاجمی ، که به گفته آنها پزشکان ممکن است در کشف آنها موثرتر باشند ویروس.
مقامات تامپون مقعدی را با تایید موارد Covid-19 در ساکنان محله گرفتند پکن هفته گذشته ، اپراتور تلویزیون CCTV اعلام کرد ، در حالی که کسانی که در قرنطینه تعیین شده بودند نیز آزمون را پشت سر گذاشتند.
در هفته های اخیر شیوع موضعی کوچک باعث بسته شدن بسیاری از شهرهای شمال چین از سایر نقاط کشور شده و باعث ایجاد آزمایش های گسترده ای شده است – که تاکنون عمدتا با استفاده از بالش های حلق و بینی انجام شده است.
لی تونگزن ، پزشک ارشد بیمارستان You’an در پکن ، به پکن گفت: روش سواب مقعدی “ممکن است میزان تشخیص افراد آلوده را افزایش دهد” ، زیرا آثار ویروس در مقعد بیشتر از مجاری تنفسی است.
کاربران پلت فرم محبوب رسانه های اجتماعی توئیتر مانند Weibo در چین با ترکیبی از لذت و وحشت به این روش پاسخ دادند.
یکی از کاربران نوشت: “خیلی خوشحالم که زودتر به چین برگشتم.”
دیگری با استفاده از شکلک خنده گفت: “آسیب کم ، اما تحقیر شدید”.
از دیگران که این عمل را گذرانده بودند با شوخ طبعی دعوت شدند.
یکی از کاربران ویبو به شوخی می گوید: “من دو سواب مقعدی درست کردم ، هر بار که این کار را می کردم مجبور شدم بعد از آن سواب گلو درست کنم – من خیلی ترسیده بودم که پرستار استفاده از یک سواب جدید را فراموش کند”.
دوربین مداربسته روز یکشنبه گفت که از سواب مقعدی به اندازه سایر روش ها استفاده نمی شود زیرا این روش “راحت” نبود.
با افزایش تعداد موارد در سراسر جهان ، چین در تلاش است انتقال داخلی را به صفر برساند ، الزامات سختگیرانه تری را به ورود کنندگان بین المللی تحمیل می کند.
کلیه ورود کنندگان به کشور باید در هنگام ورود حداقل 14 روز در یک هتل خاص دارای نتایج آزمون منفی متعدد و قرنطینه باشند ، در بسیاری از شهرها و مناطق شرایط اضافی برای نظارت بر خانه اعمال می شود.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *