[ad_1]

برلین: طارق آلاوس، آ پناهنده حزب سبز روز سه شنبه گفت ، که از خدمت سربازی در سوریه فرار کرده است ، نامزدی خود را برای به دست آوردن کرسی پارلمان آلمان به دلیل نگرانی های امنیتی پس از نامزدی وی موجی از اهانت نژادپرستانه به یاد می آورد.
آلاوس در بیانیه ای گفت: “تهدید بالای من و به ویژه عزیزانم مهمترین دلیل پس گرفتن نامزدی من است.”
ماه گذشته ، آلاوس گفت که قصد دارد در انتخابات ملی 26 سپتامبر – در صورتی که درخواست وی برای تابعیت آلمان تأیید شود ، برای سبزها در یک منطقه ذغال سنگ سابق آلمان غربی نامزد شود. سبزها گفتند که آلاوس اولین پناهنده منتخب پارلمان فدرال خواهد بود.
قبل از اینکه بیشتر مسیر را طی کنید ، آلاوس در لنج با دریای اژه حرکت کرد آتن به وین. وی یکی از صدها هزار مهاجر است که از زمان صدراعظم وارد آلمان شده اند آنگلا مرکل در سال 2015 مرزها را برای پناهندگان گریخته از جنگ و فقر در خاورمیانه و فراتر از آن گشود.
اما این هجوم باعث افزایش حمایت از راست افراطی شده و به سوق دادن گزینه ضد مهاجرتی آلمان (AFD) به پارلمان بوندستاگ در سال 2017 کمک کرده است.
Alaows موجی از حملات آنلاین را از جناح راست افراطی به وجود آورد ، خصوصاً پس از آنكه پیشنهاد كرد عبارت “Dem Deutschen Volke” (خطاب به مردم آلمان) در ساختمان پارلمان با عبارت “برای همه مردم ساكن آلمان” جایگزین شود.
آلاوس ، وکیلی که زبان آلمانی را با وارد کردن قوانینی در ترجمه گوگل از طریق تلفن همراه خود آموخت ، گفت که تجربه وی نشان دهنده مشکل نژادپرستی در این کشور است.
وی گفت: “نامزدی من نشان داده است که ما برای مقابله با نژادپرستی ساختاری و کمک به آسیب دیدگان به ساختارهای قدرتمندی در همه احزاب ، سیاست و جامعه نیاز داریم.”
نظرسنجی ها ، سبزهای چپ را در جایگاه دوم پس از بلوک محافظه کار مرکل قرار داده است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *