[ad_1]

آمستردام: انگلیسی ها وارد می شوند هلند از ابتدای سال ، آنها دریافتند که خروج از اتحادیه اروپا می تواند هزینه های بیشتری نسبت به تصور آنها ، از جمله ناهار خود داشته باشد.
مسافران فری داشتند ساندویچ ژامبون و ساردین کنسرو شده توسط مقامات گمرک در بنادر هلند به دلیل قوانین سختگیرانه در زمینه واردات گوشت ، میوه ، سبزیجات و ماهی از خارج از اتحادیه اروپا مصادره شد
“آیا شما روی همه نان ها گوشت دارید؟” از یک افسر گمرک هلند می پرسد ، مردی که به تازگی به بندر هوک هلند رسیده است وقتی ساندویچ فویل خود را بلند می کند.
“بله؟ خوب ، پس ما همه آنها را می گیریم ، متاسفم. به شما خوش آمدید Brexitآقا ”
سفر از بریتانیای کبیر به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا در دو هفته اول سال 2021 به هلند محدود شد ، اما اداره گمرک هلند انتظار دارد اصطکاک با افزایش تعداد مسافران افزایش یابد.
رین دو رویتر ، رئیس تیم گمرک گفت: “اگر اقدامات COVID کاهش یابد ، مطمئناً شاهد افزایش تعداد مسافران خواهیم بود و این می تواند باعث تحریک بیشتر شود.”
شهروندان انگلیس ، نه فقط ساندویچ هایشان ، از دسترسی به هلند محروم شده اند.
به دلیل همه گیری ، به تمام افراد خارجی توصیه می شود که از سفر به هلند خودداری کنند مگر اینکه کاملاً ضروری باشد ، اما افراد غیر اتحادیه اروپا اگر دلیل فوری برای سفر نداشته باشند ، ممکن است از ورود آنها منع شوند.
از اول ژانویه ، بیش از 80 انگلیسی از ورود به هلند به همین دلیل ، بیشتر از آمسترداممایک هافمن سخنگوی پلیس ارتش هلند به رویترز گفت در فرودگاه اسکیپول است.
هافمن گفت: “این واقعیت جدید است.” “به نظر نمی رسد که همه معنای واقعی Brexit را درک کنند. ما امیدواریم که غرق شود.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *