[ad_1]

صفدی پس از دیدار با محمود عباس رئیس جمهور فلسطین در رام الله ، در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با ریاض مالکی درباره موضع فلسطین ، گفت که کشورش تلاش زیادی کرده است تا از تشدید تنش ها در سرزمین فلسطین جلوگیری کند.

صفدی با بیان اینکه تلاش ها برای اعطای حقوق قانونی به فلسطینی ها و ایجاد کشور فلسطین ادامه دارد ، گفت: این جنگ برای فلسطینیان است که خانه های خود را ترک کنند. مسکن متصل

صفدی گفت برای اینکه دیگر حوادث فوران نشود ، باید به اساس پرتاب توجه شود.

صفدی با بیان اینکه هیچ راه حل دائمی و جامع فلسطین بدون راه حل عادلانه وجود ندارد ، خاطرنشان کرد که آنها مطابق با قوانین بین المللی به مذاکره بین فلسطین و اسرائیل ادامه می دهند.

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا امروز در چارچوب تور خاورمیانه برای حمایت از تیراندازی اسرائیل و حماس در غزه به تل آویو آمد و با بنیامین نتانیاهو ، بابون اسرائیلی دیدار کرد. گفته می شود که Blinken در چارچوب این تور قرار است در اسرائیل ، فلسطین ، Msr و Rdn گفتگو کند.

وزیر امور خارجه سمیح پنهان کرد که پس از دیدار با محمود عباس وزیر امور خارجه فلسطین در رام الله ، ادامه اشغال اسرائیل بدون افق سیاسی امنیت و ثبات منطقه را با مشکل روبرو می کند.

ملک عبدالله دوم در تبرئه خود گفت که برای فعال سازی روند سیاسی مطابق با حقوق مشروع و عادلانه مردم فلسطین ، باید به مسئله فلسطین در صحنه بین المللی رطوبت داده شود و آتش غزه از نو ساخته شود.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *