[ad_1]

مشاور ارشد بهداشت رئیس جمهور ایالات متحده ، جو بایدن و مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی در ایالات متحده ، دکتر این ادعا که “ویروس از آزمایشگاه خارج شده” در ایمیل های آنتونی فائوتی به مطبوعات رسیده و نگرش او نسبت به این ماسک متفاوت از آنچه بحث برانگیز به نظر می رسد است.

در ایالات متحده ، Buzzfeed و Washington Post ایمیل های فاوسی را بین ژانویه 2020 ، زمانی که Kovid-19 ظاهر شد ، و ژوئن 2020 منتشر کردند.

ایمیل های مورد بحث نشان می دهد که اگرچه فوزی ، که در آن زمان با کاخ سفید در دولت دونالد ترامپ کار می کرد ، در پخش زنده و کنفرانس های مطبوعاتی خود نظریه “ویروس از آزمایشگاه خارج شد” را به شدت رد کرد ، اما تیم او در واقع روی این نظریه کار می کند.

باز هم ، با دفاع از اینکه این ماسک باید برای همه اجباری باشد ، فائوسی در فوریه 2020 ایمیلی به الکس هازارد وزیر بهداشت وقت ایالات متحده ارسال کرد. “در واقع باید از ماسک برای جلوگیری از شیوع ویروس به افراد آلوده استفاده شود. آنها برای محافظت از افراد آلوده عادت ندارند. “معلوم شد که نوشته شده است.

– ایمیل های FAUCI نظر عمومی را تقسیم کرد

نگرش فاوسی ، یکی از مهمترین نامهای بیماری همه گیر Kovid-19 در ایالات متحده و همچنین مشاور ارشد بهداشت رئیس جمهور جو بایدن ، افکار عمومی را در روزهای ابتدایی اپیدمی تقسیم کرد.

بسیاری از سیاستمداران و روزنامه نگاران محافظه کار خواستار برکناری فائوتی شدند و گفتند که وی مردم را گمراه کرده است.

رند پاول ، سناتور جمهوری خواه ، در بیانیه ای در حساب توییتر خود فاوچی را “کلاهبردار بزرگ” خواند.

از طرف دیگر ، شخصیت های لیبرال گفتند که فاوسی علی رغم سنگینی که در روزهای ابتدایی همه گیری بر دوش او بود ، “خونسرد” عمل می کرد.

– ترامپ: خوشبخت ، من به فاکی گوش ندادم

از طرف دیگر ، دونالد ترامپ که هر از چندی در زمان ریاست جمهوری خود با فوکی بحث های شدیدی داشت ، در بیانیه ای مکتوب درباره ایمیل ها گفت: “مردم آمریکا بسیار خوش شانس هستند که من به فاوسی گوش نکردم. گفت

ترامپ گفت که وقتی می خواست ممنوعیت سفر به چین را وضع کند ، فوزی اعتراض کرد و گفت: “من این ممنوعیت را بدون گوش دادن به آن آوردم. در روزهای بعد ، همه فهمیدند که تصمیم درست چیست.” از عبارت استفاده می کند

ترامپ با اشاره به اینکه چین همچنین در روزهای ابتدایی اجازه شیوع بیماری همه گیر را داده است ، تأکید کرد که چین باید 10 تریلیون دلار غرامت در سراسر جهان پرداخت کند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *