[ad_1]

گزارش نیویورک تایمز می گوید که Kovid-19 در مانیتوبا بیش از هرجای دیگر در کانادا ، ایالات متحده و مکزیک در حال گسترش است.

این خبر که حاکی از آن است که این اپیدمی در میان جوامع محلی بسیار فعال است ، “منطقه ای که Kovid-19 در آمریکای شمالی بیشترین فعالیت را دارد ، منیتوبا کانادا است.” بیانیه ای گنجانده شد.

این خبر ، براساس داده های دو هفته گذشته یادآوری می کند که تعداد موارد Kovid-19 که در 100000 نفر در مانیتوبا دیده می شود ، 35 مورد در روز بود که به طور متوسط ​​10 مورد برای کل کانادا ، برای ایالات متحده و 2 مورد برای مکزیک

از سوی دیگر ، اخبار حاکی از آن است که مکان بعدی که همه گیر سریعاً در قاره آمریکای شمالی در حال گسترش است ، آلبرتا در کانادا است که به طور متوسط ​​16 مورد جدید در روز در 100 هزار نفر دارد و ایالت کلرادو در ایالات متحده با به طور متوسط ​​15 مورد در روز است.

“در بیمارستان های ایالتی دیگر جایی باقی نمانده است.”

این گزارش خاطر نشان كرد كه به دلیل افزایش موارد Kovid-19 ، بیمارستانهای مانیتوبا جایی در بخشهای مراقبت ویژه ندارند و برخی از بیماران به بیمارستانهای ایالتها و شهرهای مختلف منتقل شده اند ، از جمله اتاوا ، كه 1600 كیلومتر از راه هوا است.

– “من دیگر با افرادی که از قوانین پیروی نمی کنند همدردی ندارم”

این خبر که شامل تماس پزشکان استانی با دولت مانیتوبا برای بستن مشاغل و تصمیماتی بود که به مردم اجازه می دهد در خانه بمانند ، گفت که این راهی است که سایر استانها ، به ویژه استان از انتاریو ، درگیر اپیدمی هستند.

برایان پالیستر نخست وزیر مانیتوبا معتقد است که وخامت اوضاع در این ایالت ناشی از چند محدودیت نیست ، بلکه افرادی هستند که محدودیت های فعلی را رعایت نکرده اند و پالیستر گفت: آگاهانه و با تمایل از قوانین بهداشت عمومی پیروی نمی کنند. “سخنان وی درج شده بود.

در ایالت مانیتوبا که یک میلیون و 370 هزار نفر جمعیت دارد ، از ابتدای اپیدمی به دلیل کوید 19 ، 1035 نفر جان خود را از دست داده اند. هنوز 49،356 بیمار مبتلا به کوید -19 در کشور وجود دارد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *