[ad_1]

بایدن در کاخ سفید ارزیابی هایی را در مورد روند واکسیناسیون در مبارزه با نوع جدید ویروس کرونا انجام داد (Kovid-19).

بایدن با تأکید بر اینکه به دلیل مطالعات واکسیناسیون در کشور تعداد موارد در 50 کشور کاهش یافته است ، گفت: “این بدان معنا نیست که مبارزه ما با ویروس به پایان رسیده است. با این حال ، نور انتهای تونل روز در حال رشد است. روزانه ” گفت

جو بایدن گفت افرادی که هنوز واکسینه نشده اند باید در اسرع وقت واکسینه شوند ، “برنامه واکسیناسیون ما به یک رهبر جهانی تبدیل شده است. امروز ، ما اقدامات بیشتری برای کمک به جهان انجام می دهیم.” او صحبت کرد.

بایدن با اشاره به اینکه تا زمانی که ویروس در سراسر جهان کنترل نشود ایالات متحده در امان نخواهد بود ، گفت: “ما بیش از 4 میلیون واکسن AstraZeneca را در ماه مارس با جهان به اشتراک گذاشتیم. در پایان ماه آوریل ، ما اعلام کردیم که 60 میلیون دوز واکسن با دنیا. این واکسن هنوز در ایالات متحده تأیید نشده است.

بایدن با تأکید بر اینکه همه واکسن های AstraZeneca ساخته شده در ایالات متحده با جهان به اشتراک گذاشته می شود ، گفت: “امروز همچنین من اعلام کردم که واکسن های Moderna ، Pfizer و Johnson و Johnson با جهان به اشتراک گذاشته می شود. ما واکسن های کافی برای محافظت از کل آمریکا تا پایان ماه ژوئن. اضافی در 6 هفته آینده. ما 20 میلیون دوز را با جهان به اشتراک خواهیم گذاشت. “در توضیحات یافت شد.

بایدن با بیان اینکه برای خاتمه شیوع Kovid-19 در صحنه های بین المللی گام هایی برداشته خواهد شد ، گفت که برنامه های خود را در مورد این موضوع در اجلاس G-7 که ماه آینده در آن شرکت خواهد کرد ، اعلام خواهد کرد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *