[ad_1]

اخبار خون در رسانه های محلی گزارش داد که حزب لیکود نتانیاهو یک کمپین شدید را برای جلب حمایت فلسطینیان در اسرائیل در انتخابات 23 مارس آغاز خواهد کرد.

در این گزارش همچنین گفته شد که باباکان نتانیاهو با استناد به توافق اسرائیل برای عادی سازی روابط با کشورهای عربی ، حق وتو فلسطین در روابط با کشورهای عربی و همچنین حق وتو کشورهای عربی (بلوک مشترک لیست های عربی) در مورد شهروندان عرب اسرائیلی را نقض کرده است. احزاب در یک جلسه حزب. من به آموزه زئوف جابوتینسکی رهبر رژیم صهیونیستی اعتقاد دارم که “همه حقوق باید در اختیار شهروندان ایالت اسرائیل قرار گیرد.” او گفت.

کارشناسان بر این باورند که نتانیاهو ، معمار قانون “دولت ملت یهود” ، که از مشکلات خود بسیار بد است و فلسطینیان در کشور اسرائیلی واکنش نشان می دهند ، زبان خود را بر روی اسپرم فلسطین در اسرائیل نرم کرد و باعث از دست دادن خون لیکود در نظرسنجی ها شد.

– قطعات NETANYAHU خون از دست می دهد

طبق نظرسنجی ها ، اگر امروز حزب نتانیاهو لیکود انتخاب شود ، تعداد نمایندگان حاضر که 35 نفر بودند به 28 نفر کاهش می یابد.

نظرسنجی ها همچنین می گویند این بلوک که توسط احزاب ممنوع شده توسط لیکود تشکیل شده است ، نمی تواند به تعداد 61 نماینده مورد نیاز برای تشکیل دولت ائتلاف برسد.

نتانیاهو ، که زبان خود را از دست دادن خون نرم کرد ، اظهاراتی را به پارلمانان بلوک لیست مشترک عربی ، که توسط احزاب نماینده فلسطینیان در اسرائیل تشکیل شد ، ارائه داد و پیش از این ادعا کرده بود که فلسطینیان به شدت درگیر “فساد” در اسرائیل هستند. انتخابات در مناطق زندگی

– توصیفات نتانیاه ، FLSTNL SEMENLER ، توصیف اهداف

در جریان انتخابات عمومی که در اسرائیل در 27 مارس 2015 برگزار شد ، نتانیاهو یک لباسشویی نژادی با هدف مایع منی فلسطینی ها در این کشور انجام داد ، و یک روز پس از پیروزی در انتخابات ، او رقیق شد.

نتانیاهو ، که سهم خود را در شبکه های اجتماعی قبل از روز انتخابات به اشتراک گذاشت ، گفت: “دولت بدن در معرض خطر است. مایع منی عرب در حال سیل است.

بلوک مشترک لیست های عربی که توسط احزاب نماینده فلسطینیان در اسرائیل با حدود 1.6 میلیون نفر جمعیت تشکیل شده است ، دارای 15 عضو در پارلمان 120 کرسی است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *