[ad_1]

مادرید: در انفجار بزرگی که باعث ویرانی ساختمانی در مرکز شهر شد ، سه نفر کشته و چندین نفر دیگر زخمی شدند مادرید، طبق گفته مقامات.
خوزه لوئیس مارتینز-آلمیدا ، شهردار پایتخت اسپانیا خطاب به خبرنگاران گفت: در این انفجار که در خیابان تولدو گزارش می دهد در نزدیکی نمادین Plaza Mayor درست قبل از ساعت 3 بعد از ظهر روز چهارشنبه خبرگزاری شینهوا.
در اواخر روز یک نماینده دولت در مادرید، خوزه مانوئل فرانکو ، تأیید کرد که شخص سوم در حالی که دیگری “ناپدید شده” فوت کرده است.
گمان می رود مرد گمشده هنگام وقوع انفجار روی سیستم گرمایشی ساختمان کار می کرده است.
گفته می شود در میان ده نفر زخمی شده است صدمات یک جوان 26 ساله در وضعیت “متوسط” و یک پیرمرد 50 ساله که از ناحیه سر آسیب جزئی دیده و دیگران بریدگی و کبودی داشته اند.
اگرچه هنوز علت انفجار توسط تایید نشده است آتش نشانیمارتینز-آلمیدا توضیح داد که نشت گاز به احتمال زیاد علت آن است.
این انفجار سه طبقه بالا را کاملاً خراب کرد و به طبقات دیگر ساختمان شش طبقه محل وقوع آن آسیب رساند.
نه آتش موتورها و 11 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. تیم های امداد و نجات از سگ ها برای جستجوی سایر قربانیان احتمالی استفاده کردند اما آنها نتوانستند وارد ساختمان شوند که هنوز در آتش است.
شاهدان در گفتگو در شبکه تلویزیونی دولتی RTVE ، توضیح دادند که چگونه دیوارها ناگهان بدون هیچ هشداری روی آنها افتادند.
بسیاری از کسانی که تحت تأثیر این انفجار قرار گرفتند در کافه ها و رستوران های اطراف پناه داده شدند ، در حالی که یک هتل نزدیک نیز اتاق های خود را ارائه می دهد.
خیابان های اطراف پر از آوار بود و چندین وسیله نقلیه در اثر سقوط سنگ تراشی آسیب دیدند.
در ابتدا ، با توجه به اینکه ساختمانی که در آن انفجار رخ داده است ، در کنار خانه سالمندان و مدرسه واقع شده است ، بیم آن می رفت که تعداد کشته ها بسیار بیشتر باشد.
اما گزارش های اولیه حاکی از آن است که در این ساختمان ها هیچ کس آسیب ندیده است

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *