[ad_1]

واشنگتن: نماینده دموکرات اسکندریه Ocasio-Cortes وحشت زده از زندگی خود در هنگام حمله به کاپیتول به یک پخش احساسی دوشنبه شب ، خواستار مسئولیت پذیری سیاستمداران جمهوری خواه
عضو کاخ نیویورک ، اوکاسیو کورتس می گوید وی توسط افرادی که هوادار رئیس جمهور سابق معرفی کرده مورد آزار و اذیت قرار گرفته است دونالد ترامپ چند روز قبل از حادثه 6 ژانویه و توسط سایر اعضای کنگره هشدار داده شده است که “مراقب” روز تجمع باشند.
در آن روز ، Ocasio-Cortes در پخش مستقیم اینستاگرام گفت ، او از ترس جان خود در پشت در حمام در دفتر کار خود پنهان شد.
وی افزود ، وی با کارکنان به یک ساختمان دیگر تخلیه شد و به دفتر یکی از همکارانش رفت ، جایی که ساعتها مخفی شده بود.
نماینده کنگره خواستار جمهوری خواهان برای انتقال از حادثه ای که در آن پنج نفر کشته و ده ها افسر پلیس زخمی شدند ، به سایر سو ofاستفاده ها برابر است.
“دلیل اینکه من در این مرحله احساساتی هستم این است که این افراد که به ما می گویند حرکت کنیم ، این مسئله مهمی نیست ، اینکه ما باید اتفاق افتاده را فراموش کنیم یا حتی به ما می خواهیم عذرخواهی کنیم ، این همان تاکتیک های قلدرها است . “” او گفت.
“و من از خشونت جنسی جان سالم به در بردم و در زندگی خود به بسیاری از افراد نگفته ام.”
چندین کمیته کنگره در حال بررسی شکاف های امنیتی در پشت این حملات هستند.
اوکازیو کورتس ، که برای هواداران به AOC معروف است ، از جمله دموکرات هایی است که جمهوری خواهانی را تشویق و تکرار می کنند که دروغ ترامپ مبنی بر پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر را پس از این حادثه استعفا دهند.
وی گفت: “این تاکتیک های مرتکبان است ، این در مورد یک نظر سیاسی متفاوت نیست ، بلکه در مورد انسانیت اساسی است.”
وی افزود: “ما درمورد افرادی كه دارای مناصب قدرت هستند ایمن نیستیم و اگر آنها تصور می كنند كه این امر موجب کسب امتیاز سیاسی می شود ، می توانند جان دیگران را به خطر بیندازند.”

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *