[ad_1]

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، در جلسه با نخست وزیران ایالت از طریق کنفرانس ویدئویی محدودیت های فعلی Kovid-19 را ارزیابی کرد.

مرکل در یک کنفرانس مطبوعاتی با نخست وزیر باواریا مارکوس سدر و نخست وزیر برلین مایکل مولر توجه خود را به ظهور نوع جدیدی از کوید -19 که در انگلیس مشاهده می شود و جهش و سرعت آن بیشتر می شود ، جلب کرد.

مرکل با اشاره به اینکه ما باید بسیار مراقب این نوع جدید Kovid-19 باشیم ، گفت: “اینجا وضعیت جدید و ویژه ای اتفاق افتاده است.”

صدراعظم مرکل با بیان اینکه خدمات مراقبت های ویژه در بیمارستان ها تحت فشار سنگینی قرار دارند ، تأکید کرد: “ما در برخی بیمارستان ها به این حد رسیده ایم. همین امر ما را بر آن داشته تا امروز اقدامات جامعی را انجام دهیم.” او در فرم صحبت کرد.

مرکل با بیان اینکه آنها تصمیم گرفته اند اقدامات لازم را از دسامبر تا پایان ماه تمدید کرده و اقدامات را در برخی مناطق تشدید کنند ، خاطرنشان کرد که در این زمینه ، ارتباط بین مردم بیشتر محدود خواهد شد.

صدراعظم مرکل گفت که به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده ، یک خانوار اجازه ملاقات با حداکثر یک نفر در خارج از خانه را دارد.

مرکل با بیان اینکه سفره خانه ها در محل کار بسته خواهد شد ، از کارفرمایان خواست تا به کارمندان خود فرصت کار در خانه را بدهند.

صدراعظم آلمان تأكيد كرد كه تصميم قرار دادن تامين واكسن هاي Kovid-19 تحت رهبري كميسيون اتحاديه اروپا (اتحاديه اروپا) از همان ابتدا تصميم درستي بود و دولت پشت اين تصميم است.

مرکل در توصیف مبارزه با Kovid-19 به عنوان یک مسابقه با زمان ، تصویب واکسن در کمتر از یک سال را مثبت ترین تحول عنوان کرد ، “تغییر در عرضه واکسن در سه ماهه دوم سال آغاز می شود.” گفت

– محدودیت های اعمال شده در آلمان تا 31 ژانویه

تحت محدودیت هایی که تا 31 ژانویه در کشور اعمال می شود ، افراد نمی توانند بیش از 15 کیلومتر از محل زندگی خود در مناطقی حرکت کنند که در 7 روز گذشته بیش از 200 مورد جدید در هر 100000 نفر کشف شده است. دلایل موجهی مانند رفتن به محل کار و مراجعه به پزشک از این محدودیت مستثنی است.

اقدامات ویژه ای در خانه های سالمندان برای سالمندان که به عنوان بیشترین آسیب دیده از این اپیدمی ذکر شده اند ، انجام خواهد شد.

زنجیره انتقال نوع جدید Kovid-19 ، که برای اولین بار در انگلیس مشاهده شد ، جهش یافته و سریعتر گسترش می یابد ، از نزدیک کنترل خواهد شد.

مدارس و مراکز مراقبت روزانه تا 31 ژانویه تعطیل هستند.

از 11 ژانویه ، “2 استراتژی آزمون” برای کسانی که از مناطق در معرض خطر وارد آلمان می شوند ، اعمال می شود.

بر این اساس ، آزمایش Kovid-19 باید در تاریخ 48 ساعت یا قبل از ورود به کشور انجام شود. سپس دوره قرنطینه 10 روزه ورود فرد به کشور آغاز می شود.

اگر آزمایش Kovid-19 ، که بعد از 5 روز انجام داد ، منفی باشد ، قرنطینه می تواند خاتمه یابد.

همه مغازه ها بسته خواهند شد ، به جز محل کارهایی که مایحتاج اولیه آنها به فروش می رسد. مشاغلی مانند پمپ بنزین ، گاراژ ، داروخانه ، چشم پزشک ، بانک ها همچنان باز خواهند ماند.

سالن های زیبایی ، آرایشگاه ها ، آرایشگاه ها و سالن های ماساژ و خال کوبی ها کاملاً تعطیل خواهند بود.

شرکت هایی مانند بارها و رستوران های بسته امکان تحویل کالا را دارند.

مصرف مشروبات الکلی در انظار عمومی ممنوع خواهد بود.

مقامات محلی قادر خواهند بود اقدامات بیشتری را در مناطقی که موارد زیادی دارند انجام دهند.

نخست وزیر مرکل و نخست وزیران بار دیگر در تاریخ 25 ژانویه دیدار می کنند تا در مورد اقدامات بحث کنند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *