[ad_1]

کانبرا: نخست وزیر استرالیا روز سه شنبه گفت که از آخرین رسوایی جنسی که دولت او را لرزاند ، شوکه و منزجر شده است و قول داد که برای جذب زنان به سیاست کارهای بیشتری انجام دهد.
نخست وزیر اسکات موریسون گفت: یک قانونگذار در مرکز ادعاهای اخیر مربوط به سو of رفتار جنسی به دلیل رفتار “زننده و زننده” اخراج شده است.
ده خبر تلویزیونی آنلاین اواخر روز دوشنبه گزارش داد که چندین مقام دولتی مرد یک گروه مسنجر فیس بوک ایجاد کرده اند که به آنها اجازه می دهد تصاویر و فیلم های اعمال جنسی انجام شده در پارلمان ، از جمله در میز زنان نمایندگان مجلس را به اشتراک بگذارند.
ادعای فرهنگ در ساختمان مجلس ، که برای زنان سمی است ، توسط یک مقام سابق پشتیبانی می شود که ماه گذشته ادعا کرد که دو سال پیش توسط یک همکار ارشد در دفتر وزیر مورد تجاوز قرار گرفته است. وی گفت از ترس از دست دادن شغل خود به پلیس مراجعه نکرده است.
از آن زمان ، دادستان کل كریستین پورتر به دلیل امتناع از عقب نشینی به دلیل ادعای تجاوز به دختری 16 ساله در هنگام نوجوانی در 33 سال پیش مورد انتقاد قرار گرفت. متقاضی از آن زمان درگذشت و پلیس این ادعا را رد کرد.
“من شوکه شده و منزجر شده ام. موریسون به فیس بوک مسنجر گفت:
موریسون افزود: “من کاملاً متحیر شدم زیرا این ماه گذشته بیش از یک بار آنجا بوده ام.”
عاطفی موریسون گفت که “یک ماه بسیار آسیب زا” از زمانی که کارمند با ادعای تجاوز خود در ملا عام حاضر شده است ، بوده است و او از کانون توجهی که وقایع بر فرهنگ سیاسی ایجاد کرده استقبال می کند.
موریسون با اشاره به پارلمان گفت: “من می خواهم زنان بیشتری را در این مکان ببینم.”
وی افزود: “من کارهای زیادی انجام داده ام تا زنان بیشتری را در این مکان قرار دهم و قصد دارم کارهای بیشتری انجام دهم.”
ادعای تجاوز به کارمندان ، موریسون را بر آن داشت تا دستور بازنگری فرهنگ محل کار در پارلمان را توسط کمیته تبعیض جنسی ، کیت جنکینز ، صادر کند. تحقیقات در ماه نوامبر به پایان خواهد رسید.
موریسون گفت كه انتظار دارد آموزش های مربوط به آزار و اذیت و سو m رفتار اجباری در پارلمان و همچنین سازوكار شکایت “مستحكم تر و مستقل تر” برای كاركنان مورد آزار جنسی قرار گیرد.
موریسون همچنین گفت که وی در برابر حزب محافظه کار لیبرال خود ، که در حال معرفی حداقل سهمیه نامزدهای زن برای شرکت در انتخابات است به منظور افزایش تعداد زنانی که به عنوان قانونگذار فعالیت می کنند ، آزاد است.
حزب کارگر مخالف چپ میانه سالها سهمیه برای زنان در نظر گرفته است ، اما احزاب محافظه کار محافظه کار استدلال می کنند که نامزدها باید با وقار انتخاب شوند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *