[ad_1]

فلسطینی ها تظاهراتی در حمایت از نوار غزه در نزدیکی ایستگاه مرزی بیت-اسرائیل در شمال رام الله در غرب برگزار کردند.

سربازان اسرائیلی با یک گلوله لاستیکی و همچنین یک گلوله گاز برای متفرق کردن معترضین وارد عمل شدند.

در این تبرئه کتبی که توسط وزیر فلسطین صورت گرفت ، آمده است كه این فلسطینی در اثر آتش سوزی سربازان اسرائیلی در حوادث شمال رام الله جان خود را از دست داده است.

در این برائت خاطرنشان شد که محمد شاق حمید ، 25 جناحی که توسط سربازان اسرائیلی به ضرب گلوله کشته شد ، با درد به مرکز پزشکی فلسطین در رام الله منتقل شد ، اما با وجود همه مداخلات نتوانست نجات دهد

در نتیجه تعداد فلسطینیانی که در تظاهرات 7 می در حمایت از اسرائیل برای غزه در غرب جان خود را از دست دادند به 25 نفر افزایش یافت.

– 2 سرباز اسرائیلی زخمی شدند

از سوی دیگر ، در تبرئه کتبی صادر شده توسط ارتش اسرائیل آمده است که در آتش سوزی تظاهرکنندگان در حوادث رخ داده در فاز بیت ل در شمال رام الله ، دو سرباز اسرائیلی زخمی شده اند.

در این برائت آمده است که سران به ضرب گلوله از ناحیه پاها شلیک شده و برای مداوا در بیمارستان بستری شده اند.

– نمایشگاه ها در دوره غربی ادامه دارد

فلسطینی ها به تظاهرات حمایت از نوار غزه در نزدیکی ایستگاه های بازرسی اسرائیل در شهرهای نابلس ، جنین ، هبرون و بیت لحم و همچنین رام الله ادامه می دهند.

سربازان اسرائیلی برای متفرق کردن معترضین با گلوله لاستیکی و همچنین گاز دودزا وارد عمل شدند. فلسطینی ها همچنین با سوزاندن لاستیک های میانی در جاده ها با قیر مبارزه می کنند.

– حوادث قدس و غزه

حمله اسرائیل به نمازگزاران در همان مکان در مسجد الاقصی در قدس اشغالی شرقی در ماه رمضان و مجبور کردن ساکنان محله ایه سررا از خانه هایشان باعث ایجاد تنش های مختلفی در منطقه شده است.

قرار شده است که گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه ساعت 6 بعدازظهر به وقت محلی روز دوشنبه 10 مه برای پلیس اسرائیل محله های مسجد الاقصی و ایچ چرا را در قدس اشغالی شرقی مستقر کنند.

از آنجا که پلیس اسرائیل توسط مسجد الاقصی و ایه چرا مستقر نشده بود ، گروههای مقاومت فلسطین موشکهای زیادی را به سمت اسرائیل شلیک کردند.

علاوه بر این ، ارتش اسرائیل گفت که یک عملیات نظامی به نام گارد دیوار علیه نوار غزه آغاز شده است.

در این حملات ، اسرائیل در 10 مه محاصره نوار غزه را سازماندهی کرد ، 213 نفر از جمله 61 کودک و 36 زن جان خود را از دست دادند و 1444 نفر زخمی شدند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *