[ad_1]

BANDA ACEH: دو مرد داخل اندونزیمحافظه کار است آچه روز پنجشنبه هر 77 بار استان به طور علنی تحت تعقیب قرار می گرفت ، زیرا همسایگان آنها را به پلیس مذهبی اسلامی گزارش دادند. ارتباط جنسی.
ده ها نفر شاهد حفاظت در پارک شهر Tandassari در Banda Aceh بودند. این سومین بار است که آچه ، تنها استان شرعی اندونزی ، از مردم مراقبت می کند. همجنس گرایی زیرا قوانین اسلامی در سال 2015 به عنوان امتیازی که دولت برای پایان دادن به یک شورش تجزیه طلب طولانی مدت به کار برد ، اجرا شد.
این مردان 27 و 29 ساله از ناحیه کمر مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و از درد لرزیدند ، در حالی که تیمی متشکل از پنج مرد اجباری ، ملبس به لباس و کاپوت ، هر 40 ضربه را یکی پس از دیگری تسکین می دادند.
هرو تریویدجانارکو ، سرپرست پلیس شریعت در آچه ، گفت که این مردان در ماه نوامبر دستگیر شدند پس از مشکوک شدن ساکنان و ورود به اتاق اجاره ای آنها ، جایی که آنها درگیر رابطه جنسی شدند.
ماه گذشته ، دادگاه شرع هر یک را به 80 اعتصاب محکوم کرد ، اما پس از بخشش برای مدت گذراندن در زندان ، 77 مرتبه از آنها اخراج شد.
چهار نفر دیگر 17 مورد سکته مغزی برای امور خارج از ازدواج و 40 سکته مغزی برای نوشیدن مشروبات الکلی دریافت کردند.
قانون شرع برای جرایم اخلاقی ، از جمله جنسیت همجنسگرایان ، حداکثر 100 ضربه شلاق را مجاز می داند. کنسرو نیز مجازات زنای محصنه ، قمار ، نوشیدن و زنانی که لباس تنگ می پوشند و مردانی که نماز جمعه را از دست می دهند ، است.
به استثنای آچه ، همجنس گرایی در اندونزی غیرقانونی نیست ، اما جامعه کم جنسیت دگرباشان این کشور در سالهای اخیر در محاصره قرار گرفته است.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *