[ad_1]

HSINCHU: نیروهای تایوانی با استفاده از تانک ، خمپاره و سلاح های سبک روز سه شنبه تمریناتی را برای دفع حمله از چین انجام دادند که تهدیدات بازسازی این جزیره و قدرت نظامی خود را افزایش داده است.
“مهم نیست چه اتفاقی می افتد تایوان تنگه ، عزم ما برای محافظت از میهن ما هرگز تغییر نخواهد کرد. “سرلشکر چن چونگ-جی ، مدیر گروه جنگ سیاسی ، درباره تمرین در پایگاه ارتش هوکو در جنوب پایتخت گفت. تایپه.
چن گفت: این تمرین برای نشان دادن عزم تایوان در حفظ صلح بین دو کشور از طریق نمایش قدرت طراحی شده است.
این تمرینات همچنین با هدف اطمینان دادن به مردم است که ارتش قبل از جشنواره سال جدید قمری ماه آینده ، هنگامی که بسیاری از سربازان آنجا را ترک می کنند ، از آنها محافظت می کند.
پایگاه هوکو در شهرستان هسینچو ، مرکز صنایع پیشرفته تایوان واقع شده است که علی رغم تهدیدهای مداوم حمله به چین ، که معتقد است دموکراسی جزیره ای خودگردان ، در صورت لزوم بخشی از قلمرو خود را فتح کرده ، رونق گرفته است.
رئیس جمهور تایوان کای اینگ ون با خرید میلیاردها دلار سلاح از یک متحد مهم ایالات متحده ، از جمله جنگنده های مدرن F-16 ، هواپیماهای بدون سرنشین مسلح ، سیستم های موشکی و موشک های هارپون که می توانند هم کشتی ها و هم اهداف زمینی را مورد اصابت قرار دهند ، سعی در تقویت دفاع جزیره دارد. همچنین حمایت از صنعت اسلحه سازی محلی جزیره ، از جمله راه اندازی برنامه ای برای ساخت زیردریایی های جدید برای مقابله با توانایی های روزافزون دریایی چین ، را تقویت کرد.
تهدیدهای شدید چین در حالی به ثمر می نشیند که انگیزه های اقتصادی و سیاسی به ثمر می نشیند و این امر باعث می شود تا بازی های جنگی را سازماندهی کند و تقریباً روزانه جنگنده ها و هواپیماهای شناسایی را به جزیره 24 میلیون نفری 160 کیلومتری (100 مایلی) دور بفرستد. ساحل جنوب شرقی چین از طریق تنگه تایوان.
در کنار بزرگترین ارتش جهان با حدود 2 میلیون عضو ، چین دارای بزرگترین ناوگان است که تقریباً 350 کشتی شامل دو ناو هواپیمابر و حدود 56 زیردریایی دارد. همچنین این کشور حدود 2000 جت جنگنده و بمب افکن و 1250 موشک بالستیک زمین به هوا دارد که سلاح های استراتژیک و روانی اصلی علیه تایوان محسوب می شوند.
نیروهای مسلح تایوان بخشی از این تعداد است که بیشتر نیروهای زمینی آن متشکل از نیروهای کوتاه مدت است ، ناوگان فقط 86 کشتی دارد که نیمی از آنها قایق های موشکی گشت ساحلی هستند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *