[ad_1]

فرانکفورت: آلمان اولین کشور اتحادیه اروپا خواهد بود که از همان درمان آنتی بادی تجربی استفاده می کند که به آن کمک می شود دونالد ترامپ وزیر بهداشت ، جنس اسپان ، روز یکشنبه گفت که از Covid-19 بهبود یافته است.
دولت 200000 دوز را به مبلغ 400 میلیون یورو (486 میلیون دلار) خریداری كرده است. ”
سخنگوی وزارت بهداشت به خبرگزاری فرانسه گفت که بیماران آنها را به صورت رایگان دریافت می کنند.
هفته آینده دو نوع روش درمانی به اصطلاح مونوکلونال با آنتی بادی در دسترس بیمارستان های دانشگاه ها قرار خواهد گرفت ، اسپان گفت آلمان “اولین کشور در اتحادیه اروپا” است که آنها را در مبارزه با بیماری همه گیر مستقر می کند.
هر دو روش درمانی برای استفاده اضطراری در ایالات متحده تأیید شده اند ، اما هنوز از تنظیم کننده های اروپا چراغ سبز دریافت نکرده اند.
سخنگوی وزارتخانه گفت: تنظیم کننده ملی آلمان ، موسسه پل ارلیچ (PIE) ، تصمیم گرفته است که استفاده از داروها “در اصل” به صورت مورد به مورد مجاز است اگر پزشکان تشخیص دهند که برای جلوگیری از “بیماری های جدی یا بستری شدن در بیمارستان ها” مناسب است گروههای خطر خاص “.
آلمان همچنین دوزهای کوکتل آنتی بادی Casirivimab / Imdevimab را از شرکت آمریکایی Regeneron خریداری کرده است شرکت آمریکایی الی لیلیوی افزود: داروی آنتی بادی های باملانی ویماب است.
ترامپ که در اکتبر گذشته به مدت کوتاهی در ویروس کرونا بستری شد ، قبل از دریافت اجازه رسمی تحت درمان با ریگنرون قرار گرفت.
وی بعداً گفت که این دارو “کار خارق العاده ای” انجام داده است.
نسخه Regeneron ترکیبی یا “کوکتل” از دو آنتی بادی آزمایشگاهی است: مبارزه با عفونت پروتئین ها که برای اتصال به پروتئین سطحی ویروس کرونا برای جلوگیری از حمله آن به سلولهای انسانی طراحی شده اند.
درمان الی لیلی به روشی مشابه عمل می کند اما از آنتی بادی مصنوعی استفاده می کند.
اسپان به بیلد گفت: “آنها به عنوان واكسن غیرفعال عمل می كنند. تجویز این آنتی بادی ها در مراحل اولیه می تواند به بیماران پر خطر كمك كند تا از پیشرفت جدی تر جلوگیری كنند.”
تصمیم آلمان برای استفاده از مواد مخدر قبل از آژانس دارویی اروپا (EMA) به آنها اجازه داده است ، در حالی که ناامیدی فزاینده ای از انتشار واکسن کندتر از حد انتظار در اتحادیه اروپا رخ می دهد.
تولیدکنندگان واکسن Pfizer / BioNTech و AstraZeneca هر دو اظهار داشتند که به دلیل مشکلات تولید ، دوزهای کمتری از انتظار در کوتاه مدت به اروپا می رسانند.
دولت آلمان گفته است كه هنوز هم انتظار دارد كه بتواند تا پایان ماه آگوست اعتصابي به همه آلمان ها ارائه دهد.
اگرچه آلمان ، پرجمعیت ترین کشور و بزرگترین اقتصاد اتحادیه اروپا ، با اولین موج ویروس کرونا در بهار سال گذشته عملکرد نسبتاً خوبی داشته است ، اما در ماههای اخیر دوباره با احیای مجدد مواجه شده است.
ظهور سویه های جدید و مسری تر باعث افزایش نگرانی ها شده است.
این کشور از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر بیش از دو میلیون مورد و بیش از 50 هزار مورد مرگ را ثبت کرده است.
مدارس ، فروشگاه های غیر ضروری ، مراکز فرهنگی و تفریحی برای کاستن از سرعت آلودگی تا 14 فوریه تعطیل هستند ، در حالی که از شرکت ها خواسته می شود تا جایی که امکان دارد کارکنان اجازه دهند از خانه کار کنند.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *