[ad_1]

واشنگتن: مجتمع پایتخت ایالات متحده روز دوشنبه در حین تمرین برای رئیس جمهور تازه انتخاب شده موقتاً قفل شده است جو بایدناست افتتاح پس از آتش سوزی در یک اردوگاه بی خانمان که در حدود یک کیلومتری آن واقع شده است ، یک دود دود به هوا فرستاده و نگرانی های امنیتی را ایجاد کرده است. اما مقامات اجرای قانون گفتند که هیچ تهدیدی برای مردم وجود ندارد و آتش سوزی تهدیدی برای شناسایی محسوب نمی شود. آتش نشانان محلی به سرعت آتش را خاموش کردند. دستور تخلیه برخی از شرکت کنندگان و قفل شدن به دستور بازیگر داده شده است رئیس پلیس کاپیتول مقامات گفتند با احتیاط فراوان.
بایدن در تمرین یا سایر افراد معتبری که در مراسم روز چهارشنبه شرکت می کنند شرکت نکرد. اما تصمیم قفل سریع ترس را که گرفته است تأکید می کند واشنگتن از شورش 6 ژانویه در كپیتول آمریكا توسط شورشیان طرفدار ترامپ و اقدامات اضطراری را قبل از شروع به كار برانگیخت.
اعتراضات مسلحانه که برای آخر هفته گذشته در ایالات متحده برنامه ریزی شده بود ، اغلب ناکام بود ، اما نگرانی هنوز در حال افزایش است.
سخنگوی پلیس کاپیتول ، اوا ملکی گفت در حال حاضر هیچ حریق در دانشگاه یا خارج از آن وجود ندارد. وی در بیانیه ای گفت: “به اعضا و کارمندان توصیه شده است تا هنگام بررسی حادثه در محل پناه بگیرند.” قفل حدوداً یک ساعت بعد برداشته شد.

[ad_2]

By saliR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *